Uw contactpersonen bij Theben

Theben-producten worden via de groothandel en vakhandel verkocht.
Hieronder vindt u uw contactpersoon.

Edwin website

Edwin Hannink (Directie)
Projecten & Key accounts

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 10609335

edwin.hannink@theben-nederland.nl

 

Jos website

Jos Jansen (Directie)
Zuid-Oost Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 10609349

jos.jansen@theben-nederland.nl

Jerry website

Jerry Palstra
Noord-West Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 53310401

jerry.palstra@theben-nederland.nl

Dennis Website

Dennis van de Meeberg
Zuid-West Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 57571105

dennis.vandemeeberg@theben-nederland.nl

Ferald centraal

Ferald van Ark
Noord-Oost Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 82243198

ferald.vanark@theben-nederland.nl

Arjan website

Arjan Kingma
Technische ondersteuning

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Mobiel +31 6 13705108

arjan.kingma@theben-nederland.nl

Alexandra website

Alexandra Kuiper
Verkoop binnendienst


Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000

alexandra.kuiper@theben-nederland.nl

Joris Website

Joris Versteeg
Marketing


Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000

Joris.Versteeg@theben-nederland.nl