Uw contactpersonen bij Theben

Theben-producten worden via de groothandel en vakhandel verkocht.
Hieronder vindt u uw contactpersoon.

Edwin Hannink

Edwin Hannink
Oost Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobiel +31 6 10609335

edwin.hannink@theben-nederland.nl

Jos Jansen

Jos Jansen
Zuid Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobiel +31 6 10609349

jos.jansen@theben-nederland.nl

Jerry Palstra

Jerry Palstra
West Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobiel +31 6 53310401

jerry.palstra@theben-nederland.nl

Jan Kolthoff

Jan Kolthof
Noord en Midden Nederland

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobiel +31 6 57571105

jan.kolthof@theben-nederland.nl

Arjan Kingma

Arjan Kingma
Technische ondersteuning

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001
Mobiel +31 6 13705108

arjan.kingma@theben-nederland.nl

Alexandra Kuiper-Huls

Alexandra Kuiper
Verkoop binnendienst

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001

alexandra.kuiper@theben-nederland.nl

Linda Schulte

Linda Schulte
Verkoop binnendienst/ marketing

Theben Nederland
Laan van de Leeuw 34
7324 BD Apeldoorn

Tel. +31 55 2020000
Fax +31 55 2020001

linda.schulte@theben-nederland.nl